NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA

W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

1968 - 2006

 

 

ROK SZKOLNY 1968/1969

 

Olimpiada matematyczna

finalista Urszula Palus

finalista Renata Uracz

 

 

ROK SZKOLNY 1969/1970

 

Olimpiada matematyczna

finalista Ryszard Jakóbik

 

 

ROK SZKOLNY 1971/1972

 

Olimpiada matematyczna

laureat Ewa Żak

 

Olimpiada fizyczna

laureat Jolanta Odrowąż

finalista Jolanta Pióro

finalista Barbara Daniec

finalista Ryszard Mlak

 

 

ROK SZKOLNY 1973/1974

 

Olimpiada polonistyczna

finalista Bernadetta Habrzyk

 

Olimpiada biologiczna

finalista Evita Filipek

finalista Leonard Mutka

 

Olimpiada fizyczna

finalista Dariusz Swatek

 

Olimpiada chemiczna

finalista Leonard Mutka


 

 

ROK SZKOLNY 1974/1975

 

Olimpiada biologiczna

laureat Dorota Kołodenna

laureat Katarzyna Jamrozik

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Katarzyna Jamrozik

 

 

ROK SZKOLNY 1975/1976

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Danuta Dąbrowska

laureat Marzena Kamińska

laureat Lucyna Góralczyk

 

Olimpiada chemiczna

laureat Zbigniew Janik

 

 

ROK SZKOLNY 1976/1977

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Ewa Kwiatkowska

laureat Anna Burliga

 

Olimpiada biologiczna

finalista Jacek Góra

 

 

ROK SZKOLNY 1977/1978

 

Olimpiada polonistyczna

lauret Elżbieta Świętek

finalista Halina Sopocka

 

Olimpiada biologiczna

laureat Bogdan Polak

laureat Beata Waclaw

 

Olimpiada chemiczna

laureat Józef Kuligowski


 

 

ROK SZKOLNY  1978/1979

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Anna Cieślak

laureat Grzegorz Filek

 

Olimpiada biologiczna

laureat Anna Cieślak

laureat Danuta Targosz

 

Olimpiada matematyczna

finalista Grzegorz Filek

laureat Witold Kołodenny

 

 

ROK SZKOLNY 1979/1980

 

Olimpiada polonistyczna

Marzena Matuśniak

 

Olimpiada biologiczna

laureat Marzena Matuśniak

laureat Marek Wdowik

 

Olimpiada chemiczna

finalista Zbigniew Cholewa

finalista Jacek Korzonkiewicz

 

Olimpiada wiedzy o województwie bielskim

laureat Ireneusz Pogocki

laureat Elżbieta Maciejczyk

 


 

 

ROK SZKOLNY 1980/1981

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Elżbieta Skowron

 

Olimpiada rusycystyczna

finalista Artur Rychlik

 

Olimpiada fizyczna

laureat Tadeusz Wielgus

laureat Andrzej Koleżeński

laureat Andrzej Mutka

 

Olimpiada chemiczna

lauret Jan Kraska

finalista Andrzej Koleżeński

finalista Tadeusz Wielgus

 

 

ROK SZKOLNY 1981/1982

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Joanna Bieniek

 

Olimpiada matematyczna

laureat Joanna Konik

 

Olimpiada geograficzna

laureat Tomasz Malata

 

Olimpiada biologiczna

laureat Justyna Nizio

laureat Joanna Łuszcz

 

Olimpiada fizyczna

finalista Mirosław Gurdek

 

Olimpiada chemiczna

laureat Joanna Łuszcz


 

 

 

ROK SZKOLNY 1982/1983

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Dominika ....................

laureat Jolanta Suchecka

 

Olimpiada fizyczna

finalista Marek Lebiedzki

 

Olimpiada chemiczna

finalista Jacek Gliwa

 

 

ROK SZKOLNY 1983/1984

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Monika Jaglarz

laureat Elżbieta Krzyścin

 

Olimpiada fizyczna

laureat Monika Jaglarz

laureat Jolanta Krzyścin

 

Olimpiada chemiczna

finalista Grzegorz Gładyś

 

ROK SZKOLNY 1984/1985

 

Olimpiada matematyczna

finalista Mariusz Bandoła

 

Wyróżnienie III stopnia dla chóru szkolnego w Ogólnopolskim Konkursie Chórów a capella

 

ROK SZKOLNY 1985/1986

 

Olimpiada polonistyczna

finalista Beata Smolik


 

 

ROK SZKOLNY 1987/1988

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Bożydar Mielnicki

 

Olimpiada matematyczna

laureat Piotr Dudoń

 

Olimpiada fizyczna

laureat Piotr Dudoń

 

Olimpiada wiedzy technicznej

laureat Dariusz Smolik

 

Wyróżnienie dla Agnieszki Kułagi w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim

 

I miejsce w Pieszym Rajdzie Przyjaźni Polsko – Jugosłowiańskiej „TOMO”

 

V miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO”

 

 

ROK SZKOLNY 1988/1989

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Janusz Bujnicki

laureat Małgorzata Sikora

 

Olimpiada fizyczna

finalista Norbert Wowro

 

Olimpiada wiedzy technicznej

finalista Artur Kalamus


 

 

ROK SZKOLNY 1989/1990

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Janusz Bujnicki

 

Olimpiada biologiczna

laureat Janusz Bujnicki

 

Olimpiada fizyczna

laureat Tomasz Borowy

 

Olimpiada wiedzy technicznej

laureat Michał Sikora

 

Wyróżnienie I stopnia w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim dla Dominiki Jurki

 

II miejsce szkoły w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Technicznej

 

ROK SZKOLNY 1990/1991

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Bernadeta Soboń

 

Olimpiada geograficzna

laureat  Paweł Kowalczyk

 

Olimpiada z wiedzy technicznej

finalista Tomasz Krupnik

finalista Jakub Kojder

 

 

ROK SZKOLNY 1991/1992

 

Olimpiada matematyczna

laureat Barbara Głód

 

Olimpiada geograficzna

laureat Paweł Kowalczyk

 

Olimpiada chemiczna

finalista Paweł Kowalczyk

 

 II miejsce szkoły w Ogólnopolskim Konkursie  „Cepelia”

 

VI miejsce w konkursie wojewódzkim „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO”

 

 

ROK SZKOLNY 1992/1993

 

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Katarzyna Szymańska

 

Olimpiada geograficzna

laureat Mateusz Klinowski

 

Olimpiada matematyczna

laureat Barbara Głód

 

Olimpiada fizyczna

laureat Barbara Głód

laureat Mateusz Klinowski

 

Olimpiada chemiczna

laureat Marcin Kurowski

 

 

ROK SZKOLNY 1993/1994

 

Konkurs fizyczny

laureat Adrian Skupiński

 

Wyróżnienie na szczeblu dla chóru szkolnego w konkursie organizowanym z okazji 15 rocznicy pontyfikatu Jana Pawła II

 

 

ROK SZKOLNY 1994/1995

 

Konkurs matematyczny

laureat Tomasz Gabor

 

Konkurs fizyczny

laureat Tomasz Gabor

 

Konkurs biologiczny

laureat Agnieszka Tentszert

 

Konkurs polonistyczny

laureat Anna Sławska

 


 

 

ROK SZKOLNY 1995/1996

 

Olimpiada biologiczna

laureat Elżbieta Sikora

 

Olimpiada matematyczna

laureat Bartłomiej Wacław

 

Olimpiada fizyczna

laureat Bartłomiej Wacław

 

Olimpiada chemiczna

laureat Bartłomiej Wacław

finalista Przemysław Odrozek

finalista Marcin Kozieł

 

Olimpiada techniczna

finalista Bartłomiej Wacław

 

Wojewódzki Konkurs Twórczości Technicznej Szkół Podstawowych

I miejsce Joanna Pindel (haft)

III miejsce Magdalena Furdzik (haft)

III miejsce Iwona Gryga (tkactwo)

IV miejsce Michał Wyka (techniki łączone)

V miejsce Eryk Jarosz (tkactwo)

IX miejsce Magdalena Nowakowska (techniki łączone)

XIII miejsce Sebastian Wyroba (techniki łączone)

XVII miejsce Bartłomiej Czechowicz (techniki łaczone)

 

I miejsce zespołu wokalnego w V Przeglądzie Pieśni i Poezji Religijnej Wadowice 96

 


 

 

ROK SZKOLNY 1996/1997

 

Olimpiada polonistyczna

laureat Katarzyna Odrozek

 

Olimpiada biologiczna

laureat Katarzyna Odrozek

 

Olimpiada matematyczna

laureat Marcin Kozieł

 

Olimpiada chemiczna

laureat Marcin Kozieł

laureat Łukasz Jambor

 

I miejsce Karoliny Glanowskiej w III Wojewódzkim Turnieju Interpretacji Bajki i Baśni

 

III miejsce szkoły w województwie w konkursie "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO."

 

 

ROK SZKOLNY 1997/1998

 

Olimpiada chemiczna

laureat Katarzyna Glanowska

laureat Agnieszka Gryboś

 

Olimpiada matematyczna

finalistka Agnieszka Gryboś

 

Olimpiada chemiczna

laureat Katarzyna Glanowska (wyróżnienie na szczeblu centralnym)

 

IX miejsce w kraju w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 98" dla ucznia Michała Handzlika

 

Wojewódzki Konkurs Twórczości Technicznej Szkół Podstawowych

III miejsce Sylwia Wróbel (prace z mat. włókienniczych)

VI miejsce Kuba Jurczak (prace z mat. włókienniczych)

V miejsce Joanna Sporysz i Ewa Palichleb (haft)

IX miejsce Katarzyna Łukasik (haft)

 

II edycja konkursu "OŚMIU WSPANIAŁYCH"

laureat Katarzyna Glanowska


 

 

 

ROK SZKOLNY 1998/1999

 

Olimpiada matematyczna

finalista Mateusz Makuch

 

Olimpiada fizyczna

finalista Anna Ramenda

 

Olimpiada chemiczna

laureat Mateusz Makuch (III miejsce w eliminacjach centralnych)

laureat Aleksandra Kałużny

 

Olimpiada biologiczna

finalista Urszula Roman

finalista Mirosław Książek

 

I miejsce Michała Handzlika w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym"Kangur 99"

 

III miejsce w finale krajowym XIII Międzynarodowych Mistrzostw Francji w Grach Matematycznych i Logicznych

 

III edycja konkursu "OŚMIU WSPANIAŁYCH"

laureat Urszula Roman

 

I miejsce w Wojewódzkim Zlocie PTSM  Szkolnego Koła Krajoznawczo - Turystycznego PTTK

 


 

 

ROK SZKOLNY 1999/2000

 

Olimpiada chemiczna

laureat Bartłomiej Czechowicz

laureat Mirosław Książek

finalista Julia Świerkosz

 

Olimpiada biologiczna

laureat Urszula Roman

 

Olimpiada geograficzna

laureat Bartłomiej Czechowicz

 

Olimpiada polonistyczna

finalistka Magdalena Adamik

 

Olimpiada matematyczna

laureat Marzena Oleksy

 

Olimpiada fizyczna

finalista Michał Jastrzębski

finalista Mrosław Książek

 

IV miejsce na szczeblu wojewódzkim Kamila Jastrzębskiego w konkursie historycznym "Losy oręża i żołnierza polskiego"

 

I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur Europa" Michała Handzlika

 

 

ROK SZKOLNY 2000/2001

 

NIE ORGANIZOWANO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH.

 

 

W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2000" w kategorii "Maluch" Alaksandra Roman zajęła I miejsce, w kategorii "Kadet" VIII miejsce zdobył Michał Handzlik.

 

Konkurs "OŚMIU WSPANIAŁYCH"

laureat Natalia Kwarciak

 


 

 

ROK SZKOLNY 2001/2002

 

Olimpiada matematyczna

laureat Michał Handzlik

finalista Marek Maślanka

 

Olimpiada fizyczna

laureat Michał Handzlik

 

III miejsce Michała Handzlika w Międzynarodowych Mistrzostwach w Grach Matematycznych i Logicznych, wyróżnienie Maria Popardowska

 

 VI edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków "OŚMIU WSPANIAŁYCH"

 laureat Justyna Nizio

 

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

 

Szkoła podstawowa

Konkurs historyczny

finalista Michał Panek

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego OXFORD PLUS

laureat Natalia Zięba

laureat Paweł Musiał

laureat Aleksandra Duda

laureat Ewa Stuglik

laureat Marcela Mrowiec

laureat Katarzyna Paździora

laureat Przemysław Makuch

laureat Magdalena Musiał

 

 

Gimnazjum

Konkurs Matematyczny

finalista Magdalena Musiał

finalista Przemysław Makuch

 

Konkurs Geograficzny

laureat Anna Gryboś

finalista Magdalena Musiał

finalista Joanna Mika

 

Konkurs Fizyczny

finalista Anna Gryboś

finalista Piotr Kiełkowicz

finalista Przemysław Makuch

 

Konkurs Chemiczny

laureat Przemysław Makuch

finalista Piotr Kiełkowicz

finalista Dariusz Wyroba

 

Konkurs Historyczny

finalista Marcela Mrowiec

finalista Marcin Warmuz

finalista Jakub Biernat

 

 

INNE KONKURSY

 

Moje miasto - Wadowice

         I miejsce

         Aleksandra Roman

         Natalia Boryczko

         Mateusz Góra

Konkurs Poezji i Pieśni Wielkopostnej

         I miejsce

         Natalia Mikołajczyk

 

 

 

ROK SZKOLNY 2002/2003

 

Szkoła podstawowa

 

Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy

finalista Aleksandra Brańka

 

Konkurs Humanistyczny

finalista Paweł Musiał

 

Konkurs Historyczny

finalista Michał Dziwisz

finalista An Opidowicz

finalista Ewa Stuglik

 

 

Gimnazjum

Konkurs Matematyczny

finalista Maria Popardowska

 

Konkurs Polonistyczny

finalista Justyna Nizio

finalista Piotr Kierczak

 

Konkurs Przyrodniczy

finalista Maria Popardowska

finalista Marcin Książek

 

Konkurs Historyczny

Justyna Nizio

finalista Maria Popardowska

finalista Anna Panek

 

Konkurs Chemiczny

laureat Monika Opidowicz

finalista Przemysław Makuch

 

INNE KONKURSY

 

Konkurs Powiatowy "Mistrz słowa pisanego"

I miejsce Minika Pławny

 

Małopolski konkurs fotograficzny

III miejsce Michał Turek

 

Talenty 2003

Joanna Kubiś - WOKAL

Anna Piech - MUZYKA

 

Konkurs Miejsko - Gminny "Moje miasto - Wadowice"

I miejsce Piotr Kierczak

          Agnieszka Sobota

          Joanna Mika

 

Powiatowy Przegląd Poezji i Piosenki Religijnej

I miejsce zespół MUSLI

 

Konkurs Poezji i Pieśni Wielkopostnej

Grand Prix Beata Mateja

 

Mistrz ortografii

I miejsce Bartosz Studnicki

 

VII edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków OŚMIU WSPANIAŁYCH

laureatka Magdalena Płonka

 

 

 ROK SZKOLNY 2004/2005

 

Szkoła podstawowa

 

Konkurs Historyczny

finalista Magdalena Tutaj

finalista Andrzej Burban

finalista Damian Jodłowski

 

Gimnazjum

Konkurs Historyczny

finalista Marcin Warmuz

finalista Marcelina Mrowiec

finalista Mateusz Handzlik

 

 

Inne konkursy

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2005

laureat Kamil Bizoń

 

Małopolski Konkurs Wiedzy Ogólnej WIEM WIĘCEJ

laureat Agnieszka Sobota

 

Międzyszkolny Konkurs Biblijny

finalista Katarzyna Środa

 

Przegląd Kolęd i Pastorałek przy ONMP

Grand Prix Ewa Pływacz

VIII edycja Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków OŚMIU WSPANIAŁYCH
laureat Filip Kosarski


 

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

 

Szkoła podstawowa

 

Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy

laureat Bartosz Studnicki

finalista Adrianna Jończyk

 

Konkurs Historyczny

finalista Bartosz Studnicki

finalista Adrianna Jończyk

 

Gimnazjum

 

Konkurs Matematyczny

finalista Aleksandra Roman

finalista Aleksandra Brańka

 

Konkurs Geograficzny

laureat Katarzyna  Paździora

finalista Dorota Giżycka

 

Konkurs Biologiczny

finalista Łukasz Pietras

 

Konkurs Chemiczny

laureat Ewa Stuglik

finalista Aleksandra Brańka

finalista Karol Krupnik

 

Konkurs Polonistyczny

laureat Anna Rozlach

finalista Natalia Boryczko

finalista Aleksandra Zakierska

 

Konkurs Historyczny

finalista Michał Dziwisz

finalista Marcela Mrowiec

finalista Mateusz Góra

finalista Anna Rozlach

 

Konkurs Języka Niemieckiego

finalista Magdalena Tutaj

 

Konkurs Języka Angielskiego

finalista Aleksandra Duda

finalista Paweł Musiał

 

Inne konkursy

 

Konkurs Ekologiczny

I miejsce klasa I c gimnazjum

 

Konkurs Recytatorski w WCK

I miejsce Aleksandra Gracjasz

 

Święci i błogosławieni wyniesieni na ołtarze przez Jana Pawła II etap wojewódzki

finalista Magdalena Tutaj

 

Konkurs Poezji i Pieśni Paschalnej

I miejsce w kategorii POEZJA Aleksandra Gracjasz

 

Przegląd Kolęd i Pastorałek przy parafii ONMP

I miejsce Maria Zadora

I miejsce zespół MUSLI

X edycja Ogolnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków
OŚMIU WSPANIAŁYCH

laureat Aleksandra Roman

 

ROK SZKOLNY 2006/2007

 

Małopolski Konkurs Języka Polskiego (gim)

Aleksandra Zakierska (F)

Języka Niemiecki (gim)

Magdalena Tutaj (L)

Geografia (gim)

Paweł Brańka (F)

Chemia (gim)

Anna Hydzik (F)

Biologia

Magdalena Handzlik (F)

„Talenty Małopolski 2007”

I m Damian Bucki (gim)

XI edycja Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

Aleksandra Gracjasz (L)

Matematyczno-przyrodniczy SP

Marcin Sendera (F)

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864”

Kamila Zięba (F)

Konkurs LOP-u

Wojciech Płonka (F)

Test Matematyka Oxford Plus

Adrianna Jończyk - Laureat II stopnia

Jakub Drzazga, Bartosz Studnicki, Joanna Kubiś, Kamil Winiarski – Laureaci III Stopnia

II Edycja Powiatowego Turnieju Pierwszej Pomocy Przedmedycznej „I ty możesz zostać ratownikiem”

Anna Hydzik, Katarzyna Warmuz, Katarzyna Biernat, Monika Brańka – IV miejsce

I Olimpiada Zdrowia

Katarzyna Środa (F)

Miejsko – gminny konkurs „Moje Miasto”

Elżbieta Malata, Justyna Zadora, Katarzyna Środa – I miejsce

„Talenty 2006”

Damian Bucki –wokal

Natalia Zięba – fotografia

Przegląd Kolęd i Pastorałek

Grand Prix – zespół Voices

I m Maria Zadora

Ogólnopolski Przegląd Kolęd i Pastorałek Ślemień 2007

III m – zespół Voices

VI Konkurs Poezji i Pieśni Paschalnej

II m – Aleksandra Gracjasz

Miesko –Gminny Konkurs plastyczny „100-lecie Skawy Wadowice”

I m – Karolina Suska

IIm – Justyna Pasieka

III m – Katarzyna Biernat

Wyróżnienie: Justyna Zadora, Gabriela Ruła

 

ROK SZKOLNY 2007/2008

 

GIM

J. Niemiecki

Magdalena Tutaj (L)

J.Angielski

Adriana Jończyk (F)

Geografia

Paweł Brańka (F)

Kamil Winiarski (F)

Chemia

Andrzej Burban (F)

VI Ogólnopolski konkurs "Życie i apostolstwo św.Rafała Kalinowskiego"

Mariola Radwan (F) - wiedza

Katarzyna Kiełkowicz (F) - plastyka

I Ogólnopolski Konkurs "Życie i apostolstwo św. Rafała Kalinowskiego w realiach globalnej wioski informatycznej"

Izabela Bartel (F)

 Aleksandra Jura (F)

TALENTY MAŁOPOLSKI 2008

I m - Justyna Kruszecka

X Edycja Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

Anna Makówka (L)

Konkurs wiedzy ekologicznej (LOP)

Maciej Bik (L)

Beata Mateja (F)

Natalia Złocista (F)

SP

"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Jan Graca (Laureat II etapu)

"Zwierzęta naszych lasów i pól" (LOP)

Dawid Fiałek (L)

Agnieszka Koźbiał (L)

Natalia Mikołąjczyk (F)

VI Ogólnopolski konkurs "Życie i apostolstwo św.Rafała Kalinowskiego"

 Karolina Mżyk (F) - wiedza

Szymon Nawrot (F) - plastyka

Jakub Fikus (F) - plastyka

Magdalena Gregorarz (F) - plastyka

"Talenty Małopolski 2008"

Agnieszka Zielińska - wyr

Konkurs J.Ang. - Test Oxford

Kacper Wołkow (L)

Jan Pogocki (L)

Michał Kamiński (F)

Test Matematyka Oxford Plus

Kacper Wołkow (L)

Dawid Furdzik (L)

Laureaci I stopnia:

Joanna Malata

Katarzyna Złocista

Wiktoria Zygmunt

Laureaci II stopnia

Daniel Sygut

Przemysław Król

Laureaci III stopnia

Jan Graca

Wojciech Płonka

Aleksandra Frączek

Anna Balcarczyk

II Olimpiada Zdrowia

Katarzyna Środa (F)

VII edycja konkursu "Moje Miasto Wadowice"

III miejsce - Justyna Zadora, Elżbieta Malata, Katarzyna Środa

Małopolski Konkurs "Wiem Więcej"

Magdalena Tutaj (L)

Andrzej Burban (F)

Bartosz Studnicki(F)

"Talenty 2007" WCK

Agnieszka Zielińska - wokal

Przegląd Kolęd i Pastorałek

I m - Maria Zadora

VII Konkurs Poezji i Pieśni Paschalnej

I m - Agnieszka Zielińska

II m- Justyna Kruszecka

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

 

GIM

J.Polski

Karolina Żeglińska (F)

J.Angielski

Adrianna Jończyk (F)

Matematyka

Adrianna Jończyk (F)

Maria Ostrowska (F)

Historia

Bartosz Studnicki (F)

Biologia

Beata Mateja (F)

Fizyka i Astronomia

Aleksandra Kunowska (F)

Bartosz Studnicki (F)

Marcin Sendera (F)

Chemia

Maciej Bik (F)

Maria Ostrowska (F)

Kamil Winiarski (F)

Bartosz Studnicki (F)

Informatyka

Jakub Drzazga (F)

XII  Edycja Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

Sylwia Gibek (F)

Gabriela Skiba (F)

Marcin Słodowski (F)

II Okręgowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej LOP

II m - Beata Mateja

III m - Maciej Bik

Międzynarodowy Konkurs Genius Logicus. Konkurs rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek

Mistrz Rozwiązywania - Jakub Drzazga

Konkurs Jęz. Ang. Oxford Plus

Laureat I stopnia - Michał Kamiński

Laureat II stopnia - Marcin Sporysz

                                  Jakub Drzazga

                                  Adrianna Jończyk

Konkurs Matematyka Oxford Plus

Laureaci III stopnia

Marcin Sendera

Marcin Sporysz

Julia Rychlik

Bartosz Studnicki

Elżbieta Filek

Jakub Drzazga

Jakub Meus

Maciej Gracjasz

VIII edycja konkursu "Moje Miasto Wadowice"

I m - Kamila Zięba, Angelika Stuglik, Joanna CIechacka,

Powiatowy Konkurs multimedialny "Moja Mała Ojczyzna"

II m - Anna Makówka

III m - Marta Adamczyk

Powiatowy Konkurs Pomocy Przedmedycznej "I ty możesz zostać ratownikiem"

I m - Małgorzata Pływacz, Agnieszka Hydzik, Maciej Gracjasz, Oskar Kocur

Małopolski Konkurs "Wiem Więcej"

Maciej Bik (F)

Bartosz Studnicki (F)

Kamil Winiarski (F)

Małopolski Projekt "Mieć wyobraźnię Miłosierdzia"

wyróżnienie

VIII Konkurs Poezji i Piosenki Paschalnej

II m - Maria Zadora

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Segreguj odpady"

III m- Beata Mateja i Anna Makówka

Gminny Konkurs ekologiczno-plastyczny "Nasze rady na odpady"

II m

Anna Misiarz

Adam Miarka

Damian Możdżeń

Damian Czarny

SP

Konkurs Humanistyczny

Karolina Witek (F)

"Zwierzęta naszych lasów i pól" (LOP)

Ewelina Wiśniewska (F)

Natalia Mikołajczyk (F)

Powiatowe Dyktando Ortograficzne :Mistrz Ortografii"

III m - Karolina Witek

Międzynarodowy Konkurs Genius Logicus. Konkurs rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek

Mistrz Rozwiązywania - Dawid Czarny

Ekspert Rozwiązywania - Mateusz Mazur

Adept Rozwiązywania - Patryk Kulbaczyński

XII edycja Konkursu J.Ang. Oxford Plus

17 laureatów

Konkurs Matematyka Oxford Plus

Laureaci z wyróżnieniem:

Aleksandra Frączek, Aleksandra Zając, Ewelina Wiśniewska

Laureat I Stopnia: Karolina Mżyk

Laureat II Stopnia: Anna Płecka, Anna Burban

Laureat III Stopnia: Wojciech Wiśniewski

Konkurs Przyrodniczy Oxford Plus

Laureat II stopnia - Daria Rybarz

Laureat III Stopnia - Anna Burban, Katarzyna Twaróg

Laureat IV Stopnia - Martyna Mamcarczyk

Laureat V Stopnia - Patryk Drożdż

Międzyszkolny Konkurs Regionalny "Co wiem o Wadowicach i okolicy? - Wadowice Karola Wojtyły"

III m - Dominika Rusinek, Jolanta Czyżowska, Karolina Mżyk

 

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

 

GIM

Język Polski

Kinga Kozieł (F)

Matematyka

Marcin Sendera (F)

Geografia

Kacper Wołkow (F)

Michał Solak (F)

Marcin Sendera (F)

Informatyka

Jan Pogocki (F)

Konkurs Historyczny "30 Rocznica Solidarności"

Kacper Wołkow (F)

Ogólnopolski Samorządowy Konkurs Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

Michał Stopka (L)

Sylwia Gibek (L)

Maja Kubiś (F)

Klaudia Cieślik (F)

Mariola Radwan (F)

III Okręgowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej (LOP)

Klaudia Kosek (F) IV m

Konkurs J.Ang. Test Oxford Plus

Weronika Gołota Laureat I stopnia

"Kankgur 2010"

Cholewa Jakub - wyróżnienie

XXI edycja Międzynarodowego Konkursu "Matematyka bez granic"

Kl. III c (36 pkt)

IX edycja "Moje Miasto Wadowice"

IV m Klaudia Kosek, Joanna Malata, Kaja Tasiemska

V Edycja "I ty możesz zostać ratownikiem"

Finał powiatowy: Anna Misiarz, Damian Czarny, Sylwia Gibek, Klaudia Master

Małopolski Projekt "Mieć wyobraźnię Miłosierdzia"

wyróżnienie

X Przegląd Kolęd i Pastorałek

Grand Prix - Agnieszka Zielińska

II m - Maria Zadora

SP

Przyroda

Anna Burban (L)

Matematyka

Anna Burban (F)

Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Natalia Zygmunt (L)

Konkurs J.Ang. Test Oxford Plus

Laureaci I stopnia: Agnieszka Płonka

                                  Oliwia Bandoła

                                   Izabela Kozłowska

"Krakowska Matematyka"

Łukasz Kopacz (F)

Magdalena Mirocha (F)

Rajda Konrad (F)

Tomczak Patrycja (F)

Płecka Anna (F)

Matkowska Katarzyna (F)

"Kangur 2010"

Wyróżnienia: Łukasz Piech

                         Łukasz Kopacz

                         Anna Burban

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "30 Rocznica powstania Solidarności i Niezależnego Zrzeszenia Studentów w Małopolsce"

Wyróżnienie: Beata Sroka

 

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

 

GIM

Historia

Wojciech Tutaj (F)

Fizyka i Astronomia

Jan Pogocki (F)

Przemysław Król (F)

Geografia

Anna Burban (L)

Chemia

Wojciech Ratuszniak (F)

Wiktoria Zygmunt (F)

Klaudia Kosek (F)

Informatyka

Jan Pogocki (F)

Biblijny

Wojciech Tutaj (L)

Konkurs Historyczny "Tadeusz Kościuszko - żołnierz wolności"

Karolina Witek (L)

Wiktoria Zygmunt (F)

Jan Graca (F)

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia"

Jan Graca (F)

Konkurs Historyczny "30 Rocznica wprowadzenia Stanu Wojennego w Polsce"

Julia Tatar (L)

Natalia Wojtas (F)

Okręgowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej (LOP)

 I m - Anna Burban

III m - Klaudia Kosek

Konkurs J. Ang. Test Oxford Plus

Julia Tatar - finalistka z wyróżnieniem

Weronika Gołota (F)

Karina Guzdek (F)

Krzysztof Kyś (F)

Anna Burban (F)

Karolina Witek (F)

Aleksandra Książek (F)

"Kangur 2011"

Wyróżnienie - Jakub Tasiemski

                          Krzysztof Janik

Konkurs z fizyki "Fizyka jądrowa"

Wiktoria Zygmunt (F)

VI Edycja "I Ty możesz zostać ratownikiem"

I m (powiat) - Nikoletta Hass, Natalia Mikołajczyk, Aleksandra Książek, Martyna Mamcarczyk

Małopolski Projekt "Mieć wyobraźnię Miłosierdzia"

I m

"Talent 2010"

Agnieszka Zielińska - nagroda główna

Wojewódzki Konkurs "Talenty Małopolski 2011"

Agnieszka Zielińska - nagroda główna

Przegląd Kolęd i Pastorałek

I m - Agnieszka Zielińska

SP

Przyroda

Natalia Zygmunt (F)

Biblijny

Tomczak Patrycja (F)

Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Natalia Zygmunt (F)

Okręgowy Konkurs "Zwierzęta naszych lasów i pól" (LOP)

I m - Natalia Zygmunt

IV m - Michał Borończyk

Konkurs J. Ang. "Test Oxford Plus"

Finalista z wyróżnieniem: Kornelia Król, Oliwia Bandoła

19 Finalistów

Konkurs "Krakowska Matematyka"

Magdalena Mirocha (F)

Agnieszka Płecka (F)

Szymon Drzazga (F)

Konrad Kobylański (F)

"Kangur 2011"

I m laureat - Szymon Drzazga

III m Olgierd Królik

Ogólnopolski Konkurs z J. Ang. "FOX"

wyróżnienie - Kornelia Król

Gminny plastyczny konkurs "Stop Przemocy"

III m - Patrycja Tomczak

Wyróżnienie: Beata Sroka, Konrad Rajda, Zuzanna Byrska, Aleksandra Madej

 ROK SZKOLNY 2011/2012

 

KONKURS

ET.REJONOWY

ET.WOJEWÓDZKI

PRZYRODNICZY

M.Borończyk

Ł.Piech

R.Twaróg

M.Borończyk - finalista

BIBLIJNY

M.Borończyk

------------------

J.POLSKI

Tatar Julia
Witek Karolina
Zając Kinga

---------------------

BIBLIJNY

Berek Patrycja
Matkowska Katarzyna

Mlak Aleksandra
Tomczak Patrycja
Tutaj Wojciech
Zygmunt Natalia

Berek Patrycja-finalista
Matkowska Katarzyna-finalista

Tomczak Patrycja-finalista
Tutaj Wojciech-finalista
Zygmunt Natalia- LAUREAT

CHEMIA

Burban Anna

Burban Anna -finalista

BIOLOGIA

Kyś Krzysztof
Burban Anna
Rusinek Dominika

---------------

J.ANG.

07.12.2011
Gołota Weronika
Tatar Julia

Tatar Julia-finalista

HISTORIA

Tutaj Wojciech

Tutaj Wojciech –finalista

FIZYKA I ASTRONOMIA

Burban Anna
Gołota Weronika
Jamróz Jakub
Kowalska Zuzanna
Kozik Kamil

-------------------

GEOGRAFIA

Burban Anna
Szczygieł Klaudia
Tutaj Wojciech

Burban Anna-finalista
Szczygieł Klaudia-finalista
Tutaj Wojciech-finalista

MATEMATYCZNY

Janik Jakub Krzysztof
Kyś Krzysztof
Tasiemski Jakub
Matkowska Katarzyna

-----------------

WIEM WIĘCEJ

Burban Anna
Kyś Krzysztof

-------------------

 

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

Szkoła Podstawowa

 

Matematyczny

Konrad Kobylański VIa (L)

Drzazga Szymon VI a (L)

Przyrodniczy

Konrad Kobylański VIa

Turniej Wiedzy o Bezp.w Ruchu Drogowym

Zespół:

Enrico Łomzik VI B

Kamil Kaczmarczyk VA

Patryk Kalamus VI B

Kangur

LAUREAT  Drzazga Szymon 6a

WYNIK BARDZO DOBRY Kobylański Konrad 6a

Gimnazjum

Nazwa Konkursu

Laureaci (L) i finaliści (F)

J. Polski

Rybarz Daria IIIc (F)
Targosz Anna IIIc (F)

Chemia

Burban Anna IIIb (L)

Matkowska Katarzyna IIIc (F)

Zygmunt Natalia IIa (F)

Biologia

Burban Anna IIIb (F)
Matkowska Katarzyna IIIc (F)

Historia

Tutaj Wojciech III a (F)

Fizyka

Burban Anna IIIb (F)

Geografia

Burban Anna IIIb (L)

Biblijny

Tomczak Patrycja IIb (L)

Tutaj Wojciech IIIa (L)

Guzik Weronika I a (F)

Mirocha Magdalena IIb(F)

Sroka Beata IIb(F)

J. Niemiecki

Drab David IIIb (F)

Wiem Więcej

Anna Burban III b (L)

„Jan Paweł II – Przyjaciel i Mistrz Młodych” 

III miejsce zespół:

Magdalena Mirocha IIB
Magdalena Mąsior IIB
Beata Sroka II B

Zuzanna Kądzioła IIc

„Dzieje Nowej Huty i Solidarności w latach 1980-1989”

Konrad Prus III c (L)

„I Ty możesz zostać ratownikiem”

Finał powiatowy

III miejsce

Turniej Wiedzy o Bezp.w Ruchu Drogowym

Zespół:

Szymon Widlarz II A

Łukasz Kopacz IC

Oskar Korzeniowski IIIB

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

GIMNAZJUM

Nazwa Konkursu

Laureaci (L) i finaliści (F)

J. Polski

M.Mąsior, (F)

W. Orzechowska(F)

Chemia

M.Mirocha (F)

N.Zygmunt (F)

Matematyka

M.Mirocha (F)

Geografia

J.Hankus, (F)

P.Tomczyk (L)

Biblijny

W.Guzik, (L)

M.Borończyk (F),

M.Bednarczyk (L)

J. Angielski

W.Orzechowska

I ty możesz zostać ratownikiem

I miejsce Julia Matuła, Dominika Lach, Natalia Pankiewicz, Paulina Mamcarczyk

Pierwszy Gminny Konkurs z Języka Angielskiego pod patronatem Pani Burmistrz

II miejsce K.Król

III miejsce B.Motyka

Kangur

Kobylański K. wyróżnienie;

Drzazga Sz. – bdb

Świstek Sz. – wyróżnienie

Mirocha M. wyróżnienie

MATMAX

II miejsce

Mirocha M., Kosek M., Gołąb A.

Alfik

Kobylański K. – wynik Bdb

Drzazga Sz. – wynik db

SZKOŁA PODSTAWOWA

Krakowska Matematyka

Miarka M., Maciejczyk P., Kobylański R., Radwan G., Sygut D.,

Kangur

Miarka M. wyr; Krupnik J. wyr; Maciejczyk P. wyr.; Kobylański R. bdb; Smaza E. wyr

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

GIMNAZJUM

KONKURS

LAUREAT (L) FINALISTA (F)

BIOLOGIA

 M. Borończyk (F)

HISTORIA

 M.Bednarczyk (F)

FIZYKA

 Sz.Drzazga (F)

K.Kobylański (F)

GEOGRAFIA

 K.Kobylański (F)

 

JĘZYK POLSKI

 J.Krupnik (F)

P.Mikołajczyk (F)

(E. Trela, R.Krauzowicz)

"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 - 1514. Od Cedyni do Orszy"

 

T.Widlarz (F)

Małopolski Konkurs Historyczny "Historia Solidarności"

M.Bednarczyk

SZKOŁA PODSTAWOWA

KONKURS

LAUREAT (L) FINALISTA (F)

MATEMATYKA

 E.Smaza (F)